Знайдено шедевр: Packard Patrician 1956 року у вражаючому стані (відео)

Рідкісна знахідка: седан з 50-х в майже новому стані

У США виявили ідеально збережений Packard Patrician 1956 року. Цей винятковий преміальний седан за 67 років подорожі подолав всього 7800 км. Подробиці про це шедевральне авто розкрито на YouTube-каналі Classic Performance.

Знайдено шедевр: Packard Patrician 1956 року у вражаючому стані (відео)

Довгий сон: з гаража прямо на дорогу

Більшість свого віку Packard Patrician провів у гаражі в Каліфорнії, простоюючи протягом останніх 45 років. Та й перед цим автомобіль майже не експлуатувався, про що свідчать квитанції з регулярних технічних обслуговувань.

Знайдено шедевр: Packard Patrician 1956 року у вражаючому стані (відео)

Бездоганний зовнішній вигляд і інтер’єр

Packard Patrician 1956 року вражає своїм виглядом. Лакофарбове покриття та хромовані деталі кузова виглядають як нові. Салон авто також в ідеальному стані, зберігши оригінальне оздоблення. Двигун Packard працює м’яко і бездоганно.

Технічні характеристики та унікальність

Седан оснащений 6,1-літровим V8 потужністю 290 к.с. Трансмісія – 2-ступінчаста автоматична, замість звичайного важеля, має кнопкове керування. Загалом у 1956 році випустили лише 3775 таких авто.

Наслідування стилю: дизайн, що зацікавив «Чайку» ГАЗ-13

Packard Patrician 1956 року служив джерелом інспірації для «Чайки» ГАЗ-13, позичивши не тільки риси стилю, але й концепцію кнопкового управління коробкою-автоматом.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше