Знайдено легенду: седан Chevrolet 1952 року випуску

На кадрах сумна картина: дво дверний седан Chevrolet 1952 року випуску вкритий товстим шаром бруду, сліди аварії свідчать про бурхливе минуле. Але головне не те, що ми бачимо, а те, чого не видно. 48 років просто неба на бетонній підлозі комори зробили свою справу – рама згнила наскрізь.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Цій автівці судилося опинитися на автозвалищі, проте перед останнім шляхом їй влаштують лагідний душ. Саме цей Шевроле став головним героєм чергового проєкту Detail Dane – майстра очистки автомобілів, який знайшов цю реліквію неподалік своєї майстерні у Північному Мічигані.

  Власник отримав автівку від батька у 70-х, коли той придбав будинок на податковому аукціоні. Автомобіль тоді стояв у гаражі, згодом його перевезли до комори. Кажуть, що у 1976 році його навіть заводили та трохи проїхали приміщенням, але потім він остаточно затих. Саме там він і чекав своєї долі, доки не з’явився Дейн зі своїм трейлером та камерою.

  Хоча очевидно, що Шевроле простоював десятиліттями, старі зимові шини ззаду натякають, що його залишили саме взимку. А в Мічигані це означає одне – дорожня сіль. На жаль, машину не помили перед довгим сном. Іржа знизу вражає, хром також сильно постраждав від корозії. На перший погляд, після виїзду з комори, здається, що автівка може стати чудовим об’єктом для реставрації.

  Але потім починається чистка. Зовнішній шар настільки брудний, що перед мийкою під тиском доводиться застосувати пилосос. У багажнику – величезне гніздо мишей, салон вкритий пліснявою. Саме тут і виявляються смертельні рани седана. Знявши сидіння, команда Detail Dane побачила прогнилий наскрізь метал підлоги. Також стали видні величезні діри в рамі, які неможливо було помітити знизу. Отож, прикро.

  Новий каркас можна було б знайти для реставрації, але дво дверний седан Chevrolet 1952 року випуску (навіть у комплектації Styleline Deluxe) не коштує шалених грошей, на відміну від своїх молодших братів по поколінню. А тепер, коли бруд змито, стало очевидним, що колись машина зазнала зіткнення та перефарбовування. Підсумовуючи, маємо розбитий класичний автомобіль, який просто не вартий того, щоб його рятувати.

  Втім, це ще не кінець історії. У своєму відео Дейн зізнається, що придбав автівку та планує зробити щось божевільне, наприклад, встановити її на раму позашляховика 4×4. Розбирання на запчастини теж є варіантом. Але що б не сталося далі, його життя як скромного седана Chevrolet вже точно завершене.

  1 коментар
  1. […] Знайдено легенду: седан Chevrolet 1952 року випуску […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше