Зміни в лінійці: Toyota Venza залишить ринок у 2024 році

Рішення Тойота: перегляди щодо кросовера Venza

Toyota прийняла рішення вивести з продажів популярний кросовер Venza в 2024 році. Причиною є випуск нового автомобіля, який став конкурентом Venza.

Порівняння моделей: Venza та Crown Signia

За інформацією від Motor1, внутрішні обговорення в компанії тривалий час визначали, чи доцільно залишати в асортименті модель Venza, особливо з урахуванням дебюту нового Toyota Crown Signia. В результаті було вирішено, що обидва автомобілі дуже схожі і можуть конфліктувати на ринку через близькі розміри та аудиторію покупців.

Toyota Venza

Комерційний аспект: вища цінова категорія Toyota Crown Signia

В компанії переконались, що модель  Crown Signia може призвести до більш вигідних фінансових результатів, особливо з урахуванням збільшення ціни. Хоча ціни на Crown Signia поки не оголошені, очікується, що вони будуть вищі, ніж у Toyota Venza, яка в США коштує від 35 000 доларів.

Успіхи Venza та нові перспективи

Навіть з вражаючими продажами Venza за чотири роки, в компанії вирішили припинити його виробництво. Ймовірно, новий кросовер має потенціал привернути більше уваги та забезпечити вищий комерційний успіх.

По темі: Авто-новини

Читайте нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше