Японський KG Motors: інновації та хручність для міського транспорту (відео)

На фоні зростаючого попиту на маленькі електромобілі, японський стартап KG Motors вирішив створити ексклюзивний автомобіль, який може змінити погляд на міський транспорт. Заснована на глибокому вивченні місцевого ринку та звичок водіїв, компанія випустила свій перший електрокар – одномісну машинку, яка обіцяє бути економічною та зручною для міського життя.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • KG Motors

  Новий сегмент транспорту

   

  KG Motors виявив попит на транспорт для одного пасажира, особливо серед тих, хто їздить без пасажирів. За урядовими опитуваннями, більше 70% власників авто у Японії пересуваються самі. Це надихнуло розробників на створення компактного, комфортного та економічного автомобіля.

  KG Motors

  Компактні розміри та ефективність

   

  Електромобіль KG Motors має максимальну швидкість 60 км/год та обладнаний 5000-ватним двигуном. Це невеличке транспортне засіб ідеально підходить для міських поїздок з його запасом ходу в 100 км на одному заряді. Перезарядження відбувається за 5 годин звичайної домашньої розетки.

  KG Motors

  Дизайн та комфорт

   

  Хоча автомобіль має скромні габарити (2,45 метра у довжину та 1,09 метра у ширину), він обладнаний кондиціонером та вікнами, що можна опускати вручну. Дизайнери планують додати деякі опції та покращити цифрові системи під час релізу у 2025 році.

  KG Motors

  Вартість та виробництво

   

  Ціна свободи від громадського транспорту становить всього 1 мільйон ієн, що перетворюється у 6 600 доларів США. Низькі витрати виробництва KG Motors обумовлені ефективною конструкцією та симетричними компонентами кузова, що зменшують витрати на виробництво.

  Майбутнє електромобільності

   

  Хоча покищо KG Motors знаходиться на етапі тестування, розробники планують вдосконалити дизайн та додати нові функції до цього інноваційного електрокара. З огляду на його невеликі габарити та економічність, цей одномісний електромобіль може змінити погляд на міську транспортну систему.

  Більше новин на нашому каналі Телеграм

  Читайте нас в Google NEWS

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше