Вийшов новий водневий двигун MAN H4576: інновації та застосування

Представленнянового двигуна на Agritechnica 2023

MAN Engines гордо представляє свій останній досягнення – водневий двигун H4576, призначений для різної позашляхової техніки, зокрема для сільськогосподарського використання. Ця інновація була вперше представлена на виставці Agritechnica 2023, що нещодавно відбулася в Ганновері.

Вийшов новий водневий двигун MAN H4576: інновації та застосування

Основи технології: водневий двигун H4576

Двигун H4576 базується на дизельному D3876, уніфікованому на 80%. Збільшення діаметра циліндрів забезпечило робочий об’єм 16,8 л при збереженні колишнього ходу. З цими покращеннями водневий агрегат розвиває вражаючу потужність в 500 к. с., що еквівалентно дизельному мотору D2676 об’ємом 12,4 л.

Технічні інновації: динаміка та паливна економічність

Новий двигун отримав елементи, які забезпечують оптимальну роботу на водні, такі як магістралі та водневі форсунки низького тиску. Турбокомпресор і система керування також були модернізовані, щоб покращити динаміку та паливну економічність.

Екологічні стандарти: відповідність нормам та стандартам

Нова система очищення вихлопних газів дозволяє зменшити викиди оксиду азоту (NOx) до мінімуму, відповідаючи нормам EC Stage V та стандартам Zero Emission Vehicle (ZEV) для автомобілів з нульовим викидом.

Гнучкість палива: бипаливний двигун H4576

Цікаво, що новий двигун H4576 розроблений як бипаливний, здатний працювати не тільки на водні, але і на дизелі, а також на HVO, забезпечуючи більш гнучке використання та екологічність у різних умовах експлуатації.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше