Вийшла нова екстремальна версія від Toyota Sequoia Arctic Trucks

Toyota Sequoia 2023 AT37: готова до бездоріжжя із стайлінгом Arctic Trucks

У 2023 році Toyota Sequoia отримала нову версію AT37, яку вдосконалено для екстремального бездоріжжя. Про це повідомлено на офіційному сайті Arctic Trucks.

Вийшла нова екстремальна версія від Toyota Sequoia Arctic Trucks

Arctic Trucks зробил Тойота Sequoia TRD Pro ще екстремальнішою за $15 000

Iсландське ательє Arctic Trucks, яке спеціалізується на позашляховій техніці, представило тюнінговану версію Toyota на основі TRD Pro. Оснащена підвищеною прохідністю, модифікацію зробили ще більш екстремальною за допомогою пакета покращень, вартість якого становить $15 000.

Бездоріжний гігант: Тойота Sequoia AT37 від Arctic Trucks з 37-дюймовими шинами

Arctic Trucks представили вражаючий тюнінг Toyota Sequoia 2023 з новою версією AT37, оснащеною величезними 37-дюймовими шинами для бездоріжжя. Покращена прохідність, піднятий кліренс та інші зміни роблять цей автомобіль справжнім бездоріжжям.

Вийшла нова екстремальна версія від Toyota Sequoia Arctic Trucks

Технічна майстерність: Тойота від Arctic Trucks із підвищеним кліренсом та потужністю 443 к.с.”

Нова версія Тойота, відтюнінгована Arctic Trucks, не лише вражає величезними шинами, але також пропонує підвищений кліренс, захист днища та додаткові можливості для подолання бездоріжжя. За стандартом – гібридна установка i-Force, яка поєднує 3,5-літровий V6 твін-турбо та електромотор, розвиваючи 443 к.с.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше