Виявлений новий рекорд запас ходу від BMW iX (відео)

Нові батареї від Our Next Energy (ONE): запас ходу 978,6 км

Американська компанія Our Next Energy (ONE), яка спеціалізується на виробництві акумуляторів, разом з німецьким виробником BMW, представили вражаючий прогрес у сфері батарейної технології. За результатами тестів WLTP, електричний кросовер BMW iX, обладнаний новими батареями від ONE, продемонстрував рекордний запас ходу – 978,6 км.

Виявлений новий рекорд запас ходу від BMW iX (відео)

Нова технологія: батареї Gemini

Завдяки новій технології комбінованих батарей Gemini від ONE, BMW iX зміг подолати майже 1000 км на одному заряді. Батареї поєднують літій-залізо-фосфатні елементи для коротших поїздок та елементи високої щільності без анодів для довших відстаней.

Виявлений новий рекорд запас ходу від BMW iX (відео)

Зручність та екологічність

Комбіновані батареї Gemini використовують на 20% менше графіту та на 60% менше нікелю та кобальту, порівняно з літій-іонними елементами, забезпечуючи більш екологічну альтернативу. Такий підхід відповідає потребам ринку та сприяє масовому впровадженню електромобілів.

Перспективи та подальший розвиток

Після успішного демонстрування ефективності технології, ONE планує подальший розвиток та вдосконалення батарей, готуючи їх до серійного виробництва. За словами генерального директора ONE, це може стати важливим кроком у сприянні електрифікації та популяризації електромобілів.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше