Вплив холоду на запас ходу електромобілів: результати дослідження

1. Аналіз зимового пробігу: результати Recurrent

Компанія Recurrent представила результати свого дослідження, спрямованого на вивчення впливу низьких температур на запас ходу електромобілів у зимовий період 2022-2023.

2. Середній запас ходу та причини зменшення

Середній запас ходу взимку склав лише 70,3% від звичайного діапазону. Причина – сповільнені хімічні та фізичні реакції в батареї при низьких температурах.

3. Втрати енергії та вплив на запас ходу

Обігрів салону також впливає на зменшення запасу ходу, оскільки багато електромобілів використовують енергоефективні теплові насоси. Це дозволяє переробляти відпрацьоване тепло для збільшення ефективності та зменшення втрат енергії.

4. Перспективні моделі: Audi e-tron та Tesla

Найменший вплив на зимовий запас енергії показав Audi e-tron 2021-2022, втративши лише 16%. Також відзначилися Tesla Model 3, Model Y та Model X, які середньо втратили 24% запасу ходу завдяки попередній підготовці акумулятора та тепловим насосам.

Вплив холоду на запас ходу електромобілів: результати дослідження

5. Різниця між моделями: Ford, Chevrolet, Volkswagen

Деякі моделі, такі як Ford Mustang Mach-e, Chevrolet Bolt і Volkswagen ID.4, показали значні втрати у зимових умовах: 34%, 42% та 46% відповідно.

6. Загальний висновок: ефективність та технології

Дослідження підкреслює важливість теплових насосів та попередньої підготовки акумулятора для підтримання оптимального запасу ходу електромобілів у холодну пору року.

 

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше