Volvo виготовила останній дизельний автомобіль

У минулому році компанія Volvo Cars оголосила про своє намір припинити виробництво дизельних автомобілів на початку 2024 року. Ця шведська автомобільна компанія вірно виконала свою обіцянку.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Останнім дизельним автомобілем бренду став Вольво XC90, який був зібраний на заводі Вольво Cars у Торсланді. Цей синій кросовер не підуть до покупця, а відправиться безпосередньо до музею World of Volvo (“Світ Volvo”) у Гетеборзі.

  Вольво випускала легкові дизельні автомобілі з 1979 року, але статистика за кількістю дизельних машин ведеться лише з 1991 року. З того часу вироблено понад дев’ять мільйонів транспортних засобів, які працюють на дизельному паливі. Враховуючи втрачені 12 років, ця цифра ще більша.

  Volvo виготовила останній дизельний автомобіль

  Першим дизельним двигуном, який отримала модель Вольво, був двигун 244 GL D6. На той момент у Volvo не було власного дизельного двигуна, тому безнаддувний шестициліндровий силовий агрегат був запозичений у Audi. Власний п’ятициліндровий дизель Volvo був представлений лише у 2001 році, виготовлявся на заводі у шведському Шевде.

  У 2017 році Вольво оголосила про припинення розробки нових дизельних двигунів. Минулого місяця останній автомобіль з дизельним двигуном (Volvo V60) був зібраний в Генті, Бельгія. Тепер дизельні двигуни повністю зникли з модельного ряду.

  Наступним кроком буде повне припинення виробництва автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Незважаючи на тенденцію до пом’якшення планів електрифікації автомобілів серед преміальних брендів, таких як Mercedes-Benz, Вольво вірно дотримується своєї обіцянки стати повністю електричним брендом до кінця поточного десятиліття.

  2 коментарів
  1. […] Volvo виготовила останній дизельний автомобіль […]

  2. […] Але на Нью-Йоркському автошоу 2024 року Kia нарешті розкриває секрети про K4 2025 року, який надійде в продаж у США вже […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше