Volkswagen йде в ногу із часом: нова система безпеки для нових моделей

Компанія Volkswagen представляє нововведення в комплектації своїх останніх моделей – систему запобігання аварій при відкритті дверей. Цей додаток може інформувати водія та пасажирів про наближення інших учасників дорожнього руху, особливо при паркуванні.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Volkswagen йде в ногу із часом: нова система безпеки для нових моделей

  Основною функцією системи є виявлення велосипедистів, яких може бути важко помітити при відчиненні дверей автомобіля. Вона охоплює не лише передні двері водія і пасажира, але й надає захист для задніх дверей. Ця інноваційна система буде стандартно встановлена на моделях ID.7, Passat, Tiguan, а також доступна як опція для Golf ID.4 та ID.5.

  Система сканує область за автомобілем за допомогою датчиків, розташованих ліворуч і праворуч у бампері, сповіщаючи про можливу небезпеку до моменту натискання на ручку відкриття дверей.

  Якщо пасажири або водій ігнорують сигнал, вони намагаються відчинити двері – автомобіль автоматично заблокує їх на короткий час. Затримка відкриття дверей доступна лише для моделей з електронними замками (наразі – ID.7, ID.4, ID.5).

  Volkswagen йде в ногу із часом: нова система безпеки для нових моделей

  Якщо двері були відчинені перед тим, як виникла небезпека, автомобіль висилатиме попередження. Допоміжна система залишається активною протягом трьох хвилин після того, як автомобіль був припаркований, щоб захопити всіх пасажирів, які виходять з нього.

  Схожа система вперше з’явилася на моделі Golf від Volkswagen, а зараз вона стає стандартом для ID.4 та ID.5. Однак, механічні замки дверей Golf не включають додаткової опції затримки відкриття дверей.

  Більше новин на нашому каналі Телеграм

  Підпишіться на нас в Google NEWS

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше