Volkswagen планує запустити бюджетний електрокар

Бюджетна опція електротранспорту від Volkswagen

Німецька автомобільна компанія Volkswagen планує випустити доступний за ціною електрокар, призначений для американського ринку. Зазначена модель, яка буде коштувати менше 35 тисяч доларів, ввійде в конкуренцію за найдоступніший електротранспорт у своєму сегменті.

Volkswagen планує запустити бюджетний електрокар

Плани та прогнозовані терміни

Старший віце-президент американського представництва Volkswagen, Рейнхард Фішер, повідомив Reuters, що нову модель планують випустити на ринок США протягом двох-трьох років. Щоб забезпечити конкурентоспроможну ціну, компанія розраховує на урядові пільги, пов’язані з локалізацією виробництва.

Сприятливі умови для масового ринку

Фішер наголосив на зростанні конкуренції в зеленому сегменті авторинку США. Volkswagen має намір зміцнити свої позиції, пропонуючи доступний електрокар для широкого кола покупців. Локальне виробництво та пов’язані з ним пільги дозволять знизити вартість автомобіля на 7,5 тисяч доларів.

Локальне виробництво та співпраця

Виробництво нової моделі планується на одному зі заводів Фольксваген в США чи Мексиці. Акумулятори для електрокара будуть виготовлятися на новому підприємстві в Канаді, яке наразі знаходиться в стадії будівництва.

Вже єдина бюджетна електромобільна пропозиція

Наразі Volkswagen пропонує найбільш доступний електромобіль у США — ID.4, вартість якого починається від 39 тисяч доларів. Проте компанія прагне ще більше знизити ціни, привабивши більше покупців.

Провісник інновацій: Volkswagen ID.2all

Весною цього року німецький бренд представив концептуальну модель ID.2all, яка ввійде в серійне виробництво у 2025 році. За словами компанії, вартість цього електрокара не перевищить 25 тисяч євро.

По темі: Електричний скутер Vmoto APD: майбутнє мобільності

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше