Volkswagen планує створити дешеві електромобілі для Китаю

Нова автомобільна платформа: фокус на китайському ринку

Volkswagen визначив плани створення власної автомобільної платформи для доступних електромобілів, спрямованих на китайський ринок. Важливою особливістю є те, що більшість компонентів буде виготовлено саме в Китаї. Пізніше ця архітектура знайде застосування і поза межами Китаю.

Volkswagen планує створити дешеві електромобілі для Китаю

Плани та реалізація: затвердження гендиректора Volkswagen

За повідомленням Handelsblatt із посиланням на генерального директора Volkswagen Ральфа Брандштеттера, план випуску чотирьох бюджетних електромобілів на новій платформі вже отримав затвердження. Автомобілі, що коштують від 19 700 до 24 000 доларів, вийдуть на китайський ринок після 2026 року.

Швидше та економніше: переваги китайської розробки

Volkswagen, вже декілька років працює над електромобілем ID.2all, спрямованим на ринок з вартістю менше 25 000 доларів. Очікується, що розробка китайських бюджетних електромобілів буде швидшою та економічнішою. Звіт свідчить, що нову платформу розробить Volkswagen China Technology Company (VCTC), дочірня компанія.

Мінімізація витрат: ключові деталі та літій-залізо-фосфатні батареї

За інформацією Handelsblatt, тривалість та вартість розробки нової платформи будуть втричі менші, аніж у Європі. До 95% компонентів буде китайського виробництва, а літій-залізо-фосфатні батареї забезпечить VW Gotion.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше