Volkswagen Group планує 30 світових прем’єр на 2024 рік

Серед них – новенький Porsche Macan, Audi Q6 e-tron, VW ID.7 та оновлені моделі, включаючи Golf, Tiguan, Passat, Skoda Superb та інші.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • У генерального директора Volkswagen Group Олівера Блюма великі плани на майбутнє. Автовиробник сподівається перевершити самого себе завдяки цунамі нових продуктів, які він запустить по всьому світу.

  Незважаючи на прогнози щодо того, що 2024 рік буде неспокійним для автомобільної промисловості, автогігант розраховує на нові моделі, які збільшать продажі на 3 відсотки цього року. Це менше, ніж у 2023 році, але фінансовий директор концерну Арно Антліц на нещодавній фінансовій презентації заявив, що концерн “має впевненість в 2024 році”.

  Зростанню сприятимуть, зокрема, нові електромобілі, у яких група, як і раніше, впевнена, незважаючи на складнощі в цьому сегменті. Хоча зростання продажів у цьому сегменті сповільнилося наприкінці 2023 року, Блюме заявив, що за електромобілями “майбутнє. І крапка”. На відміну від інших автовиробників, які відмовилися від своїх зобов’язань щодо повного переходу на електромобілі, VW не робив подібних заяв, хоча генеральний директор і підстраховувався, сказавши, що компанія “досить гнучка, щоб адаптуватися до змін на різних ринках”.

  Блюме зазначив, що Volkswagen розглядає можливість випуску електромобіля початкового рівня під кодовою назвою ID.1 зі стартовою ціною в 20 000 євро. Компанія готова співпрацювати з партнерами, щоб здійснити цю ідею. За наявними даними, автовиробник веде переговори з Renault щодо спільної розробки доступної моделі.

  Співпраця всередині групи є також важливою. Блюме відзначив, що бренди концерну працюють разом тісніше, ніж будь-коли, щоб впроваджувати інновації та економити кошти. Крім того, Audi і VW співпрацюють з Cariad, підрозділом Групи з розробки програмного забезпечення, щоб швидше виводити свої інновації на ринок.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше