Volkswagen анонсував впровадження двосторонньої зарядки для нових моделей ID

Із ємністю акумулятора 77 кВт-год та програмним забезпеченням версії 3.5 чи вище. Моделі ID. з батареєю об’ємом 77 кВт/год матимуть можливість використовувати функцію двосторонньої зарядки для зберігання електроенергії вдома. VW також зможе активувати цю функцію для вже випущених автомобілів, якщо вони отримають програмне забезпечення версії 3.5 через оновлення.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Завдяки великій ємності акумулятора будинок може отримувати сонячну енергію навіть протягом кількох хмарних днів або ввечері, коли сонце сіло, і фотоелектрична система припинила подавати електроенергію. Це означає, що власники можуть самостійно вирішувати, коли використовувати енергію з мережі або використовувати власну електроенергію, яку зберігає акумулятор автомобіля.

  Мешканці житлового комплексу Стенберг у Худіксваллі, Швеція, вже користуються перевагами цієї нової технології. Ферма, яка існує вже більше 350 років, була відновлена як основа для нового житлового комплексу. Підприємець Клас Боман реконструював будинки, зробивши їх стійкими та сталінізувавши їх: “Стенберг – це проект, який буває раз у житті. Коли ми вирішили реалізувати “інший 350-річний проект”, енергія та навколишнє середовище були ключовими. Кожне рішення приймалося з урахуванням цих аспектів. Використання електромобілів для зберігання енергії розглядалося з самого початку. На щастя, Volkswagen приєднався до проєкту в квітні 2021 року, і тепер ми готові до роботи. Це стане однією з найбільших змін на енергетичному ринку”.

  Volkswagen анонсував впровадження двосторонньої зарядки для нових моделей ID

  Volkswagen стає одним із перших виробників, які запускають рішення для двосторонньої зарядки на основі стандарту постійного струму Combined Charging System (CCS), який широко використовується в Європі. Двостороння зарядка базується на стандарті ISO 15118-2, який описує взаємозв’язок між електромобілями та стаціонарними зарядними пристроями.

  Функція двосторонньої зарядки в моделях ID. у поєднанні з технологією зарядки постійним струмом є динамічним розширенням домашньої системи зберігання. Вона постачає основну електроенергію для будинку. Електромобіль активується домашньою електростанцією, коли домашня система зберігання потребує додаткової енергії. Як тільки домашня система зберігання заряджається, транспортний засіб припиняє передачу енергії і переходить в режим очікування. Це означає, що VW ID. активується лише тоді, коли потрібна додаткова енергія.

  Зазначте, що перша версія відповідних моделей ID. сумісна лише з домашньою електростанцією постійного струму серії S10 E COMPACT від HagerEnergy. Інші домашні електростанції буде можна використовувати з двосторонньою зарядною.

  Більше новин на нашому каналі Телеграм

  Підпишіться на нас в Google NEWS

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше