Відновленно класику: Pontiac Tempest 1966 знайдений у покинутому сараї (відео)

Забутий скарб серед пилу

У США у покинутому сараї знайшли рідкісний седан Pontiac Tempest 1966 року випуску, який протягом близько 30 років залишався у сплячому стані. Хоча автомобіль виглядав, як забутий скарб серед товстого шару пилу, його двигун досі мав життєздатність.

Відновленно класику: Pontiac Tempest 1966 знайдений у покинутому сараї (відео)

Повернення до 1966: колір та дизайн

Седан, пофарбований у блакитний колір, представляє собою модель другого покоління Pontiac Tempest, яке було вироблено від 1964 до 1967 року. Блакитний колір був популярним вибором для моделі 1966 року, надаючи йому характерний вигляд того часу.

Відновленно класику: Pontiac Tempest 1966 знайдений у покинутому сараї (відео)

Відстій, що закінчився

За роки стояння у сараї (з 1993 року), седан зберігався в непоганому стані, хоча вкрився товстим шаром пилу. Щасливі виявити його умільці мають намір відновити цей автомобіль, повертаючи йому колишній вигляд.

Життя після сплячки: запуск двигуна та плани

Зусиллям та майстерністю вдалося запустити 3,8-літровий шестициліндровий двигун потужністю 210 к.с. і 309 Нм крутного моменту. Після заміни свічок запалювання та регулювання карбюратора відновлено життєздатність двигуна.

Майбутнє реставрації

Блогери, які знайшли цей седан, планують відновити автомобіль, враховуючи як зовнішні, так і внутрішні елементи. В їхніх планах – повернення класичному вигляду та модернізація інтер’єру та двигуна. Такий крок дозволить відновити частину автомобільної історії, яка вже майже була забута.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше