Відео рятування рідкісного Porsche 944: від забуття до реставрації

Знахідка в США: залишений у полі Porsche 944

Автолюбителі в США виявили залишений у відкритому полі Porsche 944, що вразив їх своєю рідкісністю та красою. Цей спорткар, вкритий кремовим відтінком фарби, простояв без руху майже 15 років, але залишився в повній комплектації.

Porsche 944

Виправдана спроба відновлення

Спочатку планувалося відправити автомобіль на звалище, але експерти від WD Detailing взялись за завдання відновити його до життя. Навіть при значній кількості бруду та плісняви на кузові та в салоні виявилось, що ситуація не така безнадійна.

Porsche 944

Porsche 944

Детальний огляд та вражаючий результат

Після детального огляду стало зрозуміло, що Porsche виявився добре збереженим, навіть попри відсутність належного догляду та тривалий простій під відкритим небом. Кузов не має великих плям ржавчини, а фарба трошки вигоріла від сонця.

Нове життя Porsche після чищення

Після миття та чищення салон виглядає належним чином, з усіма деталями, які зберегли свій оригінальний відтінок. Моторний відсік та підкапотний простір вражають своєю ідеальністю. Зараз цей рідкісний Porsche 944 чекає на реставрацію, і можливо, його знову побачать на дорогах.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше