В компанії Toyota вважають: у дизельного двигуна ще довге майбутнє

Хоча останнім часом його популярність знизилась, Toyota вважає, що дизельний двигун все ж таки має довгу перспективу. Шон Ханлі, керівник відділу продажів та маркетингу Toyota Australia, стверджує: «Дизель, попри розповсюджені думки, не помер. Він ще поживе, і найближчим часом не зникне».

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • В компанії Toyota вважають: у дизельного двигуна ще довге майбутнє

  В інтерв’ю австралійському журналу Drive керівник заявив, що дизель залишається «дуже надійним джерелом палива», особливо для великих транспортних засобів, таких як вантажівки та великі позашляховики. Однак, за словами Ханлі, дизельний двигун повинен адаптуватися до все більш суворих норм викидів, щоб вижити. Саме тому Toyota нещодавно випустила Hilux з м’яким гібридом 2,8-літрового чотирициліндрового турбодизельного двигуна.

  Ханлі не виключає можливості роботи двигуна внутрішнього згоряння на синтетичному дизельному паливі. Водночас Toyota намагається підтримувати життя ДВЗ, переводячи його на водень, випробуючи прототипи GR Yaris та GR Corolla на гоночній трасі. Кілька місяців тому голова правління Акіо Тойода оголосив про розробку нового сімейства двигунів внутрішнього згоряння, що сигналізує про намір компанії продавати автомобілі з традиційними двигунами в довгостроковій перспективі.

  В компанії Toyota вважають: у дизельного двигуна ще довге майбутнє

  «Великий проєкт розробки двигунів» необхідний, тому що Акіо Тойода прогнозує, що частка ринку purely electric vehicles (електромобілів на чистому струмі) ніколи не перевищить 30 відсотків. Решта 70 відсотків автомобілів все ще матимуть двигуни внутрішнього згоряння, що працюють на бензині та дизелі. Toyota вважає, що синтетичне паливо та водень можуть стати життєздатними альтернативами колись.

  Продавати автомобілі з дизельними двигунами Toyota буде все складніше на ринках із суворішими нормативами, головним з яких є Європейський Союз. Багато автовиробників відмовилися від дизельних двигунів у своїх малих автомобілях в ЄС, що пояснює, чому частка ринку дизелів становила лише 13,6 відсотка минулого року, порівняно з 16,4 відсотка роком раніше.

  У 2023 році електромобілі вперше перевершили за обсягами продажів дизельні авто в ЄС, зайнявши 14,6 відсотка загальних поставок, згідно з даними Європейської асоціації виробників автомобілів. Гібриди також були значно популярнішими за дизельні автомобілі, їхня частка становила 25,8 відсотків. Plug-in гібриди становили 7,7 відсотка, але не всі PHEV мають бензинові двигуни, оскільки деякі виробники, такі як Mercedes-Benz, продають їх із дизельними двигунами.

  Очевидно, що дизельні двигуни залишатимуться популярними на ринках, що розвиваються, та для комерційного транспорту, де законодавство більш лояльне.

  1 коментар
  1. […] В компанії Toyota вважають: у дизельного двигуна ще довге… […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше