У мережі виявлено купе Datsun 240Z перетворений на електромобіль (відео)

Від класики до електромобіля: знаменитий Datsun 240Z змінюється

Класичний японський спорткар Datsun 240Z перетворений на електромобіль з силовою установкою від Tesla. Інноваційний проект отримав назву The Legacy та вражає своїм виглядом. Дебют автомобіля відбувся на виставці SEMA 2023.

У мережі виявлено купе Datsun 240Z перетворений на електромобіль (відео)

Від шрота до ідеальності: створення The Legacy

Створення унікального електромобіля розпочалося з пошуку донора. Іржаве шасі та кузов Datsun 240Z були знайдені на шроті. Конструктори замінили більшість кузовних деталей на вуглецеві елементи, надаючи машині сучасний вигляд.

У мережі виявлено купе Datsun 240Z перетворений на електромобіль (відео)

Технологія Tesla: акумулятори та система управління батареями

Електромобіль отримав пару акумуляторних блоків та систему керування батареями від Tesla. Розташування акумуляторів оптимізовано для збалансування ваги автомобіля.

Переваги та нагороди: визнання на міжнародному рівні

Маючи на увазі схильність високопродуктивних електромобілів до перегріву, розробники вдосконалили систему охолодження, включаючи потужні вентилятори, нові патрубки та радіатори. На жаль, динамічні характеристики поки що залишаються невідомими.

Нагороди та очікування: перше місце на виставці SEMA 2023

Під час виставки автомобіль отримав численні нагороди, включаючи перше місце в номінації Pit & Paddock Best of Show. Подробиці про динаміку обіцяють з’явитися після тестування цього ефектного ретрокару.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше