У мережі показали нову модель пікапа Tesla Cybertruck

Тиждень до поставок: очікування перших електричних пікапів

Залишилось всього тиждень до початку перших поставок серійного електричного пікапа Tesla Cybertruck. Нові зображення інтер’єру, що з’явилися в мережі, розкривають, як виглядатиме салон цього інноваційного електромобіля.

У мережі показали нову модель пікапа Tesla Cybertruck

Стильне оздоблення і сучасні технології: вглиб салону Cybertruck

Салон Cybertruck вражає стильним оздобленням і великим сенсорним екраном з інтерфейсом, що відображає дух Cybertruck. Передні сидіння обладнані вентиляційними отворами для комфортного обігріву чи охолодження.

У мережі показали нову модель пікапа Tesla Cybertruck

Інтелектуальний сенсорний екран: найновіші рішення в управлінні

Сенсорний екран інформаційно-розважальної системи дозволяє налаштовувати різноманітні параметри. Від відкриття/закриття багажника до режимів підвіски, охорони та автомийки – користувачі зможуть контролювати різні функції авто з легкістю.

Очікування інновацій: зміни, які призведе Cybertruck

Перед нами залишилося лише кілька днів очікування, і покупці отримають можливість оцінити не лише екстер’єр, але й вражаючий салон Tesla Cybertruck. Новаторські технології та зручності салону обіцяють зробити кожну поїздку неперевершеною.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше