У Франції виявлено величезне кладовище старовинних автомобілів (відео та фото)

Несподіване відкриття в лісі: знайдено понад 50 вінтажних автомобілів

Французька глибинка приховує таємниче кладовище старовинних автомобілів, де понад 50 вінтажних машин віддавна залишилися під впливом природи. Знайдене випадково під час лісової прогулянки, це місце стало об’єктом уваги на каналі Broken Window Theory на YouTube.

У Франції виявлено величезне кладовище старовинних автомобілів (відео та фото)

Часова капсула: авто 60-70-х років, залишені на свіжому повітрі

За відео можна здогадатися, що ці витоки автотехніки стоять без догляду вже десятиліттями. Стихійне сміттєзвалище виникло в 60-70-х роках минулого століття, надавши цим машинам ауру старовини та таємничості.

У Франції виявлено величезне кладовище старовинних автомобілів (відео та фото)

Залішені скарби: раритети та унікальні моделі

Машини на кладовищі представляють різні класи 50-60-х років, включаючи раритети, такі як кілька Panhard Dyna Z. Серед інших відзначаються розкішні Mercedes-Benz W110 Finntail, Peugeot 403 седани і мікроавтобуси Renault Estafette, один з яких перетворений у рухому будинку.

Відновлення та старі машини: виклик на шляху

Із зростаючим шаром іржі та рослинністю у салонах, багато з цих автомобілів стають важкі для відновлення до оригінального стану. Залішене кладовище також включає фургони Mercedes, вантажну техніку та навіть старий бульдозер, створюючи унікальну колекцію автомобільних артефактів.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше