Toyota та Panasonic планує спільне підприємство з виробництва акумуляторів

Спільне підприємство Toyota і Panasonic у сфері виробництва акумуляторів перетвориться на повноцінну дочірню компанію автомобільного гіганта наприкінці цього місяця, повідомила прес-служба Тойота Motor.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Наразі Primearth EV Energy на 51% належить Тойота і на 49% – Panasonic. Ця компанія спеціалізується на виготовленні акумуляторів для гібридних електромобілів, але планує розпочати виробництво також батарей для електромобілів (BEV) і плагін-гібридів (PHEV), що стане важливим кроком у стратегії електрифікації Тойота.

  Toyota та Panasonic планує спільне підприємство з виробництва акумуляторів

  Toyota підкреслює, що “більш конкурентоспроможні батареї підвищать привабливість модельного ряду електромобілів Toyota і сприятимуть досягненню вуглецевої нейтральності завдяки комплексному підходу”.

  Primearth EV Energy була створена як Panasonic EV Energy у грудні 1996 року, коли Тойота володіла 40% акцій, а Panasonic – рештою 60%. У червні 2010 року компанію перейменували в Primearth EV Energy, а на той момент 80,5% її акцій належали Toyota. На даний момент у компанії працює близько 4 700 осіб.

  Автовиробник зауважує, що придбання PEVE дозволить йому гнучко реагувати на зростаючий попит на акумулятори і підвищить його конкурентоспроможність. Проте Toyota працює не лише над традиційними батареями.

  Наприкінці минулого року Тойота поєднала зусилля з японським виробником нафтопродуктів Idemitsu Kosan для розробки і виробництва твердотільних батарей для майбутніх електромобілів. Idemitsu займається дослідженнями і розробками в галузі твердотільних батарей з 2001 року, а Toyota – з 2006 року.

  Вони сподіваються розпочати масове виробництво твердотільних батарей до 2027-2028 року, хоча недавно Toyota також оголосила про випуск свого першого електромобіля з твердотільною батареєю за “кілька років”. У цього електромобіля буде запас ходу 1 200 км і можливість зарядки за 10 хвилин.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше