Toyota оголосила про несправність дверей на Prius 2023 та 2024 років

Компанія Toyota оголосила відгук для нових моделей Prius через ризик раптового відчинення задніх дверей під час руху. Це стосується приблизно 55 000 автомобілів Prius та Prius Prime 2023 та 2024 років випуску в США.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Toyota оголосила про несправність дверей на Prius 2023 та 2024 років

  За словами автовиробника, вода може призвести до короткого замикання електронних замків задніх дверей, що спричинить їхнє відчинення, якщо вони не заблоковані. Це може статися під час руху або навіть під час аварії.

  Власникам слід очікувати листа від Toyota щодо відгуку автомобіля, який буде надіслано орієнтовно до початку червня. Компанія вирішить проблему шляхом заміни лівого та правого задніх дверних замків на покращені моделі.

  Toyota оголосила про несправність дверей на Prius 2023 та 2024 років

  Доки виправлення не буде доступне, Toyota рекомендує власникам у США та Канаді активувати функцію автоматичного блокування дверей під час переведення важеля перемикання передач у положення “Паркування”. Це допоможе запобігти відчиненню дверей у разі короткого замикання.

  Toyota оголосила про несправність дверей на Prius 2023 та 2024 років

  Загалом відгук стосується близько 211 000 автомобілів по всьому світу, включаючи Азію та Японію.

  Варто зазначити, що хоча Prius 2023 року отримав суттєві зміни дизайну, перетворившись із простого та економного авто на стильний седан, він все ж поступається за популярністю іншим моделям Toyota. Проте, оновлення, схоже, сприяло зростанню продажів, адже за перші три місяці 2024 року вони збільшилися на 138,6%.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше