Tesla відкладає плани щодо бюджетного електромобіля

Компанія Tesla відкладає плани щодо бюджетного електромобіля, роблячи ставку на роботаксі

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
  • Ціни на базову Model 3, ймовірно, залишаться найнижчими серед електрокарів Tesla найближчим часом.
  • За словами Reuters, розробку так званої Model 2 вартістю близько 25 000 доларів США було скасовано.
  • Офіційна причина не озвучена, проте експерти вважають, що серйозну конкуренцію становлять бюджетні електромобілі з Китаю.

  Рішення про скасування, схоже, не є спонтанним. Reuters посилається на джерела та внутрішні повідомлення, які свідчать про обговорення ще у лютому та березні. Одне з повідомлень від 1 березня нібито рекомендувало інженерам не повідомляти постачальників про закриття програми. Інші джерела стверджують, що зусилля компанії переключаться з бюджетного автомобіля на розробку роботаксі. Ми звернулися до Tesla з проханням прокоментувати цю інформацію, оновимо статтю за наявності відповіді.

  Ілон Маск, генеральний директор Tesla, спростував цю інформацію у своєму дописі на платформі X (колишня назва Twitter), назвавши її черговою брехнею від Reuters.

  Розмови про компактний Tesla, дешевше за Model 3, тривають уже кілька років. Цей хетчбек мав би конкурувати з Chevrolet Bolt та Nissan Leaf, проте ринок електромобілів з того часу суттєво змінився. Попит на електрокари загалом знизився, зокрема й у США, на що зреагувала навіть Tesla. Їхні показники за перший квартал 2024 року виявилися нижчими за очікування. Окрім того, Китай, як найбільший світовий авторинок, демонструє шалений попит на електромобілі, пропонуючи жорстку конкуренцію. Експерти Reuters припускають, що саме наплив доступних електрокарів з Китаю міг вплинути на рішення Tesla.

  Tesla відкладає плани щодо бюджетного електромобіля

  Попри скасування Model 2, розробки не підуть на марне. Нова платформа, призначена для цієї моделі, буде використана для виробництва роботаксі. Наразі невідомо ні точних термінів їхнього випуску, ні обсягів виробництва. Очевидно, що кількість роботаксі буде значно меншою, ніж планувалося для Model 2. Додатковою перешкодою є законодавчі питання щодо того, де та як можна буде використовувати безпілотні автомобілі.

  Отже, наразі найдешевшою Tesla залишається Model 3, яка дебютувала у 2017 році та отримала незначне оновлення у 2023 році. Найновішою моделлю є Cybertruck, проте це далеко не бюджетний варіант, а його масове виробництво, якщо взагалі відбудеться, очікується ще не скоро.

  1 коментар
  1. […] Tesla відкладає плани щодо бюджетного електромобіля […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше