Tesla Model 3 отримав інноваційний капот із захистом для пішоходів

На сайті InsideEVs розкрито, що оновлений електромобіль Tesla Model 3 отримав ряд інноваційних систем безпеки, спрямованих на підвищення рівня безпеки пішоходів та водіїв.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Активний капот для зниження травм пішоходів

  Однією з ключових нововведень є активний капот, який автоматично підіймається при зіткненні з пішоходом. Ця функція призначена для зменшення ризику травмування пішоходів під час аварій, піднімаючи капот на приблизно 80 мм у разі виявлення зіткнення.

  Tesla Model 3 отримав інноваційний капот із захистом для пішоходів

  Металеві гачки для дверей

  У нижній частині бічних дверей тепер встановлені металеві гачки, які фіксують їх у правильному положенні під час ДТП. Це покращення спрямоване на забезпечення додаткової безпеки та стійкості структури автомобіля під час негайних ситуацій.

  Відстеження стану водія

  Оновлена Tesla Model 3 може відстежувати стан водія та виявляти сонливість, надаючи попередження водієві. Ця функція спрямована на підвищення рівня уваги водія та зменшення ймовірності виникнення ситуацій, пов’язаних з втомою за кермом.

  Загальні поліпшення

  Окрім цього, оновлена модель включає поліпшений дизайн екстер’єру та модернізований інтер’єр, роблячи Tesla Model 3 ще більш привабливою та безпечною для водіїв та пішоходів.

  Більше новин на нашому каналі Телеграм

  Підпишіться на нас в Google NEWS

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше