Škoda презентувала новий доступний кросовер

Вже у першій половині 2025 року дороги Індії поповняться новим компактним кросовером від Škoda, створеним на базі платформи MQB-A0-IN. Цей анонс від Škoda відкриває завісу над їхнім найновішим проектом — компактним кросовером, спеціально розробленим та виробленим в Індії, з огляду на унікальні вимоги місцевого ринку. Щоб скористатися податковими пільгами та зробити автомобіль доступнішим для індійських покупців, довжина авто була обмежена чотирма метрами.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Škoda презентує новий доступний кросовер

  Наразі йде активна робота над назвою нової моделі в рамках кампанії #NameYourSkoda, ініційованої Škoda Auto India. Виробник уже запропонував сім варіантів назв для майбутнього автомобіля, проте також вітає будь-які пропозиції від клієнтів. Остаточний вибір назви буде оголошено ближче до кінця поточного року.

  Базуючись на платформі MQB-A0-IN, цей новий кросовер ділить свої технічні основи з іншими двома моделями Шкода, які вже продаються в Індії — Kushaq і Slavia.

  Індія вважається ключовим ринком для стратегічного зростання Škoda Auto на глобальному рівні. Амбітні плани чеського автовиробника передбачають досягнення рівня продажу в 100 000 автомобілів на рік в Індії до 2026 року та становлення лідером серед європейських автомобільних брендів на індійському ринку до 2030 року.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше