Розмитнення авто: законопроекти для підтримки збройних сил

Скасування мита та ПДВ: законопроєкт №10219

Нардепи вносять законопроект №10219, який передбачає тимчасове скасування ввізного мита для імпортних автомобілів, призначених для потреб Збройних Сил України. Зокрема, це стосується автомобілів, які фінансуються місцевими бюджетами.

По темі: Страхування авто ⬥ Оформити автострахування онлайн: КАСКО, Автоцивілка, Зелена карта ⬥ Підтримка 24/7

Відміна ПДВ та акцизів: законопроєкт №10220

Ще один законопроект, №10220, пропонує скасування податку на додану вартість та акцизів для транспортних засобів, які закуповуються за рахунок місцевих бюджетів та передаються Збройним Силам України без компенсації.

Розмитнення авто: законопроекти для підтримки збройних сил

Обмеження та строки: правила використання транспорту

Законопроєкт встановлює обмеження на використання скасованих податків для певних видів автомобілів, таких як легкові автомобілі та спеціальні транспортні засоби, за винятком конкретних типів кузовів.

Захист від збитків та швидке передання

Законопроєкт також визначає терміни передачі транспортних засобів та встановлює відповідальність у випадку порушення строків або неналежного використання автомобілів.

Обґрунтування потреби: загальна кількість автомобілів

Враховуючи потреби Збройних Сил та останні події, щорічно завозиться понад 60 тисяч автомобілів. Це рішення сприятиме ефективній роботі Збройних Сил та підтримці їхньої технічної бази.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше