Проблеми безпеки в нових пікапах: лобові відео краш-тестів

Виклик для пікапів: нові краш-тести і манекени-діти

Страховий інститут дорожньої безпеки недавно представив результати своїх останніх краш-тестів, спрямованих на сучасні середньорозмірні пікапи. Цей етап тестування включав новий лобовий краш-тест з помірним перекриттям, який виявився складним випробуванням для багатьох автомобілів, зокрема пікапів з двома рядами сидінь.

Манекени-діти на задньому сидінні: вимоги та результати

Оновлені тести тепер вимагають встановлення манекена меншого розміру на задньому сидінні позаду водія, який імітує 12-річну дитину. Участь у випробуваннях взяли популярні моделі Chevrolet Silverado 1500, Ford F-150, Toyota Tundra і RAM 1500, усі обладнані кабінами Crew Cab.

Результати тестів: проблеми та перспективи

Всі чотири пікапи не вдалося впоратися з лобовим краш-тестом, не здати утримати манекен у правильному положенні під час зіткнення. Навіть найкраще справилася Toyota Tundra, однак задні пасажири все ще ризикують отримати травми грудей через недостатньо ефективне розташування ременя безпеки.

Надії на покращення: виробники та виклик безпеки

Chevrolet Silverado 1500, Ford F-150 і RAM 1500 отримали найнижчі оцінки “погано”, що ставить завдання для виробників щодо подальших поліпшень у сфері безпеки своїх автомобілів.

По темі: Жахливі аварії на дорогах

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше