Представлено топ 3 кросовери 2023 року найбезпечніші за версією Euro NCAP

У світі автомобільної індустрії безпека завжди стоїть на першому місці для виробників автомобілів та покупців. Організація Euro NCAP (European New Car Assessment Programme) проводить тести з безпеки автомобілів, щоб допомогти споживачам зробити обдуманий вибір при покупці автомобіля. Ось топ 3 кросоверів 2023 року, які відзначилися найвищим рівнем безпеки за версією Euro NCAP.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • 1. Audi Q5

  Представлено топ 3 кросовери 2023 року найбезпечніші за версією Euro NCAP

  Автомобільна компанія Audi завжди славилася своєю репутацією високоякісних та безпечних автомобілів, і новий Audi Q5 не став винятком. Цей кросовер 2023 року вражає не лише елегантним дизайном і потужними двигунами, але й бездоганним рівнем безпеки. У тестах Euro NCAP Audi Q5 отримав найвищі оцінки за захист дорослих та дітей, а також за системи попередження зіткнень та активного керування.

  2. Volvo XC60

  Представлено топ 3 кросовери 2023 року найбезпечніші за версією Euro NCAP

  Volvo завжди відома своєю непохитною пристрастю до безпеки, і XC60 не робить винятку. Цей шведський кросовер представляє собою справжню комбінацію стилю, комфорту та передових технологій безпеки. Euro NCAP відзначила Volvo XC60 високими балами за захист пасажирів у всіх категоріях та за ефективність систем безпеки активного керування.

  3. Mercedes-Benz GLC

  Представлено топ 3 кросовери 2023 року найбезпечніші за версією Euro NCAP

  Mercedes-Benz GLC став справжнім лідером у сегменті кросоверів завдяки своєму розкішному дизайну та передовим технологіям. Але, крім цього, GLC також визнаний одним із найбільш безпечних автомобілів свого класу. Euro NCAP відзначила Mercedes-Benz GLC високими балами за системи безпеки пасажирів та пішоходів, що робить його одним із найбезпечніших виборів для сімейного автомобіля.

  У світі, де безпека на дорозі має величезне значення, вибір безпечного автомобіля є надзвичайно важливим завданням для кожного покупця. Кросовери Audi Q5, Volvo XC60 і Mercedes-Benz GLC представляють собою не лише елітні автомобілі, але і стандарт безпеки на сучасних дорогах.

  1 коментар
  1. […] Представлено топ 3 кросовери 2023 року найбезпечніші за … […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше