Представлено секретний прототип кабріолета Peugeot 208 Cabriolet

З глибин архівів Peugeot з’явився захоплюючий артефакт – прототип кабріолета 208 CC, який міг би стати спадкоємцем легендарних лінійок 206 CC та 207 CC. Цей унікальний екземпляр, що позначався кодом A97, сягає корінням у 2012 рік, коли був представлений тридверний хетчбек 208.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Представлено секретний прототип кабріолета Peugeot 208 Cabriolet

  Прототип вирізняється елегантною задньою частиною та м’яким складним верхом, розробленим австрійською компанією Magna Steyr. Інтер’єр вражає насиченим темно-червоним кольором, а на багажнику красується стильний третій стоп-сигнал.

  Представлено секретний прототип кабріолета Peugeot 208 Cabriolet

  Історія створення 208 CC сягає часів, коли Жан-П’єр Плуе, Жиль Відаль і Ксав’є Пежо, натхненні ентузіазмом, ініціювали проект без офіційного схвалення керівництва PSA Group. Їх амбітний задум, оцінений у 200 мільйонів євро, мав продовжити тріумфальну ходу кабріолетів Peugeot.

  Представлено секретний прототип кабріолета Peugeot 208 Cabriolet

  Однак доля розпорядилася інакше. Реструктуризація PSA призвела до болісного рішення про закриття проекту. Ресурси були перенаправлені на розробку бюджетнішого DS3 Cabrio, який дебютував у 2012 році з компактним дахом, що ховався між фіксованими стійками.

  Хоча 208 CC так і не побачив світла серійного виробництва, він залишається цінним експонатом у Музеї Peugeot до 22 вересня. Цей унікальний прототип доповнює експозицію, що знайомить відвідувачів з інноваційними концептами французького автобренду, народженими в різні епохи дизайну.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше