Представлено новий пікап GMC Sierra EV Denali

Роскішний електричний пікап GMC Sierra Denali EV вперше постаў перед публікою в жовтні 2022 року. Тоді, за початковим прес-релізом, стартова ціна складала 108 695 доларів США з урахуванням доставки.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Представлено новий пікап GMC Sierra EV Denali

  Це стосувалося топової комплектації Edition 1, оснащеної двома електромоторами потужністю 754 кінських сили та запасом ходу 640 кілометрів. Очікувалося, що продаж розпочнеться на початку 2024 року, але з того часу багато чого змінилося, на краще.

  Представлено новий пікап GMC Sierra EV Denali

  По-перше, ціна тепер становить 99 495 доларів США. Представник GMC пояснив, що початкова шестизначна ціна була лише оцінкою, яку тепер переглянули вниз для остаточного продукту. Плата за доставку також включена, що означає, що Edition 1 офіційно є п’ятизначним пікапом.

  Представлено новий пікап GMC Sierra EV Denali

  Конкретні причини зміни не названі, але не секрет, що електромобільний ландшафт зазнав значних змін за 18 місяців з моменту презентації Sierra EV. Ford знизив ціни та виробництво свого F-150 Lightning, а Cybertruck нарешті з’явився на ринку за ціною, значно вищою, ніж обіцялося спочатку.

  Представлено новий пікап GMC Sierra EV Denali

  GMC також обіцяє більші можливості для Sierra EV. Очікуваний запас ходу для комплектації Edition 1 збільшено до 708 кілометрів, що на 10% більше порівняно з початковими показниками. Варто зазначити, що запас ходу є оцінкою від General Motors, а не показником EPA, але він значно кращий, ніж у F-150 Lightning і Cybertruck, а також перевершує Rivian R1T. GMC називає причиною такого зростання “оптимізацію платформи GM Ultium”.

  Представлено новий пікап GMC Sierra EV Denali

  GMC Sierra EV Denali Edition 1 вийде на ринок з розрахунковою максимальною вантажопідйомністю 4536 кг та вантажним об’ємом 658 кг, що також перевищує початкові оцінки. Використання вантажівки таким чином, безумовно, вплине на запас ходу, але GMC нагадує, що Sierra EV може швидко заряджатися потужністю до 350 кВт, відновлюючи 160 кілометрів запасу ходу за 10 хвилин.

  Представлено новий пікап GMC Sierra EV Denali

  Єдина неприємна новина стосується термінів доставки Sierra EV. Замість початку 2024 року клієнти почнуть отримувати свої пікапи Edition 1 лише влітку. Вся партія вже розпродана, але GMC не повідомляє точної кількості вироблених Edition 1. Що стосується інших комплектацій Sierra EV, ціни та доступність будуть оголошені пізніше.

  1 коментар
  1. […] фотографіях для Міністерства промисловості КНР. Цей седан, який не призначений для експорту, поєднує в собі […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше