Представлено новий Audi Q7: новинку помітили в камуфляжі

З 2015 року, коли було представлено актуальне покоління Audi Q7, автомобіль пройшов через кілька оновлень, включаючи найсвіжіші на початку цього року. Однак, світові автолюбителі з нетерпінням чекають на наступника цієї легендарної моделі, прототип якого нещодавно був зафіксований автомобільними шпигунами.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Представлено новий Audi Q7: новинку помітили в камуфляжі

  Audi анонсує оновлення для Q7 та інших моделей

  В рамках своєї стратегії оновлення модельного ряду, Audi готується представити оновлені версії багатьох своїх автомобілів, включаючи популярний Q7. Зафіксовані знімки нового Q7 вказують на його схожість з очікуваним флагманом Q9, хоча і з деякими розмірними відмінностями.

  Дизайнерські інновації майбутнього Audi Q7

  Перше, що кидається в очі при погляді на новий Q7 — це його унікальне переднє освітлення, що складається з двох блоків: верхній для денних ходових вогнів та покажчиків повороту і нижній для основних фар. Лицьова частина автомобіля отримала більш виразний вертикальний дизайн, а повітрозабірник збільшено для додаткової агресивності вигляду.

  Зміни в задній частині та очікування від серійного варіанта

  На прототипах було помічено окремі задні ліхтарі, але очікується, що у серійній версії вони будуть об’єднані тонкою світловою смугою, що додасть витонченості загальному образу автомобіля.

  Інтер’єр нового Q7: Чутки та передбачення

  Хоча шпигунам не вдалося зафіксувати знімки салону нового Q7, в мережі ходять чутки про його орієнтацію на дизайн салону Q6 e-tron. Очікується, що інтер’єр буде включати подвійний центральний екран та сучасне кермо, з деякими елементами управління, запозиченими з електричної моделі.

  Представлено новий Audi Q7: новинку помітили в камуфляжі

  Майбутнє Audi Q7: Одна з останніх моделей з ДВЗ

  Новий Q7 стане одним з останніх автомобілів Audi з традиційним двигуном внутрішнього згоряння на шляху бренду до повної електрифікації до 2033 року. Це підкреслює зобов’язання компанії до інновацій і сталого розвитку, при цьому залишаючись вірними своїм корінням і традиціям виробництва автомобілів з високими показниками динаміки.

  Технологічне оновлення платформи

  Очікується, що новий Q7 використовуватиме оновлену версію платформи MLB Evo, що дозволить інтегрувати сучасні технології та покращити загальну ефективність автомобіля. При цьому, окрім традиційних двигунів, деякі варіанти моделі отримають часткову електрифікацію, що забезпечить кращу паливну економічність та зниження викидів.

  Дебют і доступність на ринку

  Хоча офіційна дата презентації нового Audi Q7 ще не оголошена, очікується, що автомобіль буде представлений у 2025 році. За попередніми даними, новинка з’явиться на ринках, включаючи США, де Audi має значну аудиторію шанувальників.

  Висновок

  Оновлення Audi Q7 відкриває нову сторінку в історії популярної моделі, обіцяючи передові технології, інноваційний дизайн та збереження легендарних характеристик динаміки та комфорту, властивих автомобілям Audi. Зі збереженням двигунів внутрішнього згоряння поруч з частковою електрифікацією, новий Q7 стане мостом між традиційною автомобільною індустрією та майбутнім електромобілів, відображаючи зобов’язання бренду до інновацій та сталого розвитку.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше