Представлені останні новини компанії Ford

Звіт Ford про продажі за перший квартал 2024 року демонструє цікаву картину. Хоча загальний показник зріс на скромні 5,7%, детальніший аналіз виявляє як позитивні, так і тривожні тенденції.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Представлено останні новини продажів Ford: злети та падіння

  По-перше, падає попит на деякі легендарні моделі. Продажі Bronco знизилися на 25,8%, що є суттєвим відхиленням від минулорічних показників. Тим часом, головний конкурент, Jeep Wrangler, навпаки, демонструє мінімальне зростання на 1%. Wrangler наразі чітко лідирує в сегменті позашляховиків.

  Представлено останні новини продажів Ford: злети та падіння

  Продажі Mustang також знизилися, хоча й не так суттєво – на 6,8%. Проте, втрата лідерства цьому автомобілю не загрожує, адже його головні конкуренти, Chevrolet Camaro та Dodge Challenger, вже зняті з виробництва. Однак, варто зауважити, що Dodge Challenger все ж таки демонструє непогані продажі (9737 одиниць), що може бути тривожним сигналом для Ford, особливо з огляду на порівняно молоду генерацію Mustang. До того ж, загальні продажі Mustang вже кілька років поспіль знижуються.

  Несподівано, невтішні новини і щодо вантажівки F-Series – її продажі впали на 10,2%. Однак, важливо враховувати, що оновлений F-150 з’явився в дилерських центрах лише у березні, тож цілком можливо, що покупці очікували саме на цю версію. Наступне покоління Ranger також вийшло на ринок лише у березні, замінивши попередню модель, якій вже понад 10 років. Тож справжню картину продажів цих пікапів можна буде оцінити лише за результатами другого кварталу.

  Єдиним яскравим променем у сегменті вантажів Ford є Maverick – його продажі зросли на вражаючі 81,9%. Зростання також демонструють кросовери: Edge (+73,3%) та Escape (+73%). Цікаво, що виробництво Edge буде завершено після 2024 року, а щодо Escape ходять чутки про зняття з виробництва після 2025-го. Продажі великого Expedition також зросли на 11,4%.

  Представлено останні новини продажів Ford: злети та падіння

  Отже, наразі основний тягар продажів Ford лягає на кросовери та компактний пікап Maverick. Позитивним моментом є також зростання продажів електромобілів на 86%. Лідерує Mustang Mach-E (9589 одиниць), за ним слідують F-150 Lightning (7743) та E-Transit (2891). З огляду на нещодавнє скорочення виробництва електромобілів Ford, буде цікаво спостерігати за співвідношенням продажів електро-, гібридних та бензинових моделей у другому кварталі.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше