Перший електрокросовер BMW на платформі Neue Klasse: тести та очікування

Початок тестів електричного кросовера BMW

Компанія BMW розпочала випробування свого першого електричного кросовера, який базується на новій платформі Neue Klasse. За інформацією Motor1, яке представило фотографії прототипу, цей кросовер позначить собою наступну генерацію популярного BMW iX3. Виробництво цього електромобіля планується на літо 2025 року.

Дизайн та розміри прототипу

Прототип був зафіксований під час тестів на німецьких дорогах і, за словами авторів фотографій, за розмірами він схожий на існуючий BMW iX3. Однак навіть на ранньому етапі тестів новий кросовер виділяється оновленим дизайном. Передня частина отримала новий вигляд, а задні стійки кузова мають незвичайні контури.

Перший електрокросовер BMW на платформі Neue Klasse: тести та очікування

Можливі зміни в дизайні та характеристиках

Серійна модель може відрізнятися від прототипу, оскільки робота над дизайном триває, і деякі деталі можуть бути замасковані фальшпанелями. Очікується, що новий електрокросовер буде більш просторим, особливо за рахунок довшої колісної бази.

Перший електрокросовер BMW на платформі Neue Klasse: тести та очікування

Різні варіанти силових установок та запас ходу

BMW планує випустити кілька варіантів силових установок для електрокросовера – від заднього до повного приводу, а також різні версії батарей. Очікується, що запас ходу автомобіля складатиме до 580 кілометрів.

Плани на майбутнє на платформі Neue Klasse

За основними припущеннями, першою серійною моделлю на платформі Neue Klasse буде седан розміром з поточну 3-Series. Його виробництво розпочнеться у 2025 році на заводі в Угорщині. Однак існують припущення, що першою може стати саме ця кросоверна модель, яка вже може мати значні покращення.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше