Перемога Тойоти: виробництво 300 мільйонів автомобілів

Гордість та досягнення: звіт Тойоти про світове виробництво

Toyota Motor Corporation оголосила про досягнення історичного міліарду: з початку своєї діяльності у серпні 1935 року, компанія випустила 300 мільйонів автомобілів за 88 років та два місяці.

Перемога Тойоти: виробництво 300 мільйонів автомобілів

Глобальний внесок: виробництво в Японії та у різних країнах

У звіті було відзначено, що 180,52 мільйона автомобілів виходили з конвеєрів японських заводів, а 119,6 мільйона вироблялися на підприємствах у Великобританії, Австралії, Франції, Туреччині, Китаї та США.

Королева виробництва: Toyota Corolla на передовому фронті

Справжнім героєм виробництва стала модель Toyota Corolla, яка увійшла у світову історію з 53,399 мільйонами вироблених екземплярів.

«Ця цифра – свідченням величезної праці кожного дня співробітників Toyota, наших постачальників та дилерів, а також всіх зацікавлених сторін. Я висловлюю щирі подяки. Мені дуже подобаються автомобілі, і ми збираємося продовжувати виробляти їх один за одним», – поділився голова Toyota Motor Corporation, Акіо Тойода.

По темі: Новий Renault Master: передові рішення для комерційного транспорту

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше