Pagani відзначає 25-річчя та випускає модель Alisea

Важко повірити, що автомобіль-мрія, Pagani Зонда, вперше вразив світ на Женевському автосалоні далекого 1999 року. Виробництво цих авто тривало аж до 2022 року, і ось, у 2024, з’являється ще один. Але не зовсім так.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Pagani відзначає 25-річчя та випускає модель Alisea

  Alisea – це данина поваги до 25-річчя епічного суперкара. Хоча Pagani брав участь у проєкті, основну роботу виконав Європейський інститут дизайну (IED).

  Pagani відзначає 25-річчя та випускає модель Alisea

  Саме студенти магістерського курсу IED в Турині створили цю приголомшливу модель у масштабі 1:1. Вони зробили акцент на лаконічності форм, відмовившись від великих повітрозабірників, які зазвичай є невід’ємним атрибутом високопродуктивних авто. Опуклі колісні арки підкреслюють витончений силует цього унікального автомобіля, ширина якого, як і в Зонди, становить 205 см.

  Pagani відзначає 25-річчя та випускає модель Alisea

  Довжина Pagani Alisea – 452 см, що трохи більше, ніж у автомобіля-натхненника. Водночас він значно нижчий – його висота становить лише 107 см. Над водійським місцем розташувався дах-капсула, що нагадує про гоночні прототипи групи C 1980-х років. З метою досягнення більш обтічного профілю, класичні дзеркала заднього виду замінили на тонші, відмовившись від камер. Фірмові чотири фари отримали сучасніший вигляд, а задні ліхтарі, вигнуті дугою, перегукуються з призначеною тільки для треку Zonda R.

  Pagani відзначає 25-річчя та випускає модель Alisea

  Загалом, Alisea виглядає більш стриманою, ніж Zonda, відмовившись від складної аеродинамічної обвіски, властивої численним версіям цього авто з двигуном V12 від AMG. Подібний підхід було застосовано і в наступній моделі – Huayra, яка також мала безліч модифікацій. Навіть остання новинка італійського виробника суперкарів – Utopia, що позиціонується як абсолютно нова, за стилем не сильно відхиляється від попередніх моделей.

  Pagani відзначає 25-річчя та випускає модель Alisea

  На жаль, Pagani Alisea існує в єдиному екземплярі. Але не будемо дивуватися, якщо деякі дизайнерські рішення будуть запозичені Pagani, якщо заможний клієнт забажає унікальний автомобіль за неймовірну суму. Якщо ви можете собі це дозволити, Pagani, швидше за все, зможе це побудувати, як свідчать численні спеціальні версії Zonda, які ми бачили протягом останніх двох десятиліть

  1 коментар
  1. […] на акумуляторах з 2025 до 2027 року. А тепер виконавчий голова компанії очікує продовжувати продаж автомобілів із двигунами […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше