Ознаки пошкоджень від вибоїн: на що звертати увагу водіям?

1. Видимі пошкодження коліс і шин

Найочевидніший слід від попадання у вибій – це пошкодження коліс та шин. Проколи, розриви протектора, бульбашки на шинах або деформація коліс – усе це може бути наслідками вибоїни.

Рекомендуємо: щоб уникнути неприємних ситуацій з Вашим авто – застрахуйте автомобіль на сервісі онлайн.

Ознаки пошкоджень від вибоїн: на що звертати увагу водіям?

Якщо ви помічаєте аномальний вигляд або відчуваєте вібрації, відразу звертайтеся до майстра, оскільки пошкоджені шини можуть бути небезпечними.

2. Хитання та смикування керма

Якщо кермо починає хитатися або смикуватися після зіткнення із вибоєм, це може вказувати на деформацію або пошкодження підвіски. Негайно відремонтуйте підвіску, оскільки її порушення може призвести до небезпечного керування автомобілем.

3. Розпилення та витік вихлопних газів

Під час удару об вибій, кінчик вихлопної труби може вдаритися об землю, що спричинить деформацію або пошкодження вихлопної системи. Шуми, розпилення вихлопних газів чи витік рідини – це сигнали пошкодження вихлопної системи, яке потребує негайного виправлення.

4. Підскоки та прокачування на нерівностях

Пошкоджена підвіска після удару об вибій може призвести до підскоків та “прокачування” автомобіля на нерівностях. Це вплине на керованість і може викликати пробуксування. Якщо ви помітили “прокачування” та відчуваєте жорстке керування, негайно перевірте та відремонтуйте підвіску.

Пам’ятайте, що безпека на дорозі та догляд за автомобілем – це пріоритет. Звертайте увагу на зазначені ознаки та вчасно проводьте діагностику та ремонт для забезпечення безпечної їзди.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше