Оголошено ціни на нову Honda Civic Type R 2024

У новому модельному році Honda оголосила ціни на свій спортивний автомобіль Civic Type R 2024. Покупцям доведеться витратити на нього на 1900 доларів більше, але жодних додаткових бонусів порівняно з торішньою моделлю не передбачено.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Оголошено ціни на нову Honda Civic Type R 2024

  Зростання цін на автомобілі: звичайне явище чи щось більше?

  У світі нових автомобілів річне підвищення цін не є винятковим явищем. Зазвичай це супроводжується впровадженням нових функцій чи поліпшенням стандартного обладнання. Однак причини зростання цін на Honda Civic є несподіваними: вищі витрати на виробництво і логістику, які вступлять в дію з початком 2024 модельного року.

  Оголошено ціни на нову Honda Civic Type R 2024

  Нова цінова політика: скільки вартує Honda Civic Type R 2024?

  Стартова рекомендована роздрібна ціна Honda Civic становить 44 795 доларів, що на 1900 доларів більше, ніж у минулому році. Обов’язковий збір за доставку не змінився і складає 1095 доларів. Отже, загальна стартова ціна для моделі 2024 року становить 45 890 доларів, а покупці отримають 315-сильний Civic у кольорах Rallye Red або Crystal Black Pearl.

  Включено в стандартну ціну: що отримаєте разом із Honda Civic Type R 2024?

  Стандартна ціна автомобіля включає 19-дюймові колеса Matte Black, двоколірний червоно-чорний салон, систему допомоги водієві Honda Sensing, аудіосистему Bose та інші функції, роблячи цю модель більш привабливою для покупців.

  Збільшення вартості Honda Civic SI 2024 на 300 доларів

  Окрім того, Honda оголосила, що вартість Honda Civic SI 2024 року зросла всього на 300 доларів. Це ставить нову модель у більш доступний ціновий діапазон, дозволяючи більше водіям вибрати цей спортивний автомобіль.

  Більше новин на нашому каналі Телеграм

  Підпишіться на нас в Google NEWS

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше