Оголошено комплектації та ціни на Toyota Tacoma 2024

Найдоступніший пікап на ринку

Компанія Toyota представила оновлені комплектації та ціни на свій пікап Tacoma 2024. Незважаючи на зростання цін на 2900 доларів, автомобіль залишається найдоступнішим у своєму сегменті на північноамериканському ринку, обігнавши базові моделі Nissan Frontier S і Chevrolet Colorado WT.

Оголошено комплектації та ціни на Toyota Tacoma 2024

Потужні мотори та покращене оснащення

Оновлення включає в себе більш потужні двигуни та покращене оснащення. Базова версія Tacoma SR 2024 оснащена 2,4-літровим бензиновим турбодвигуном потужністю 228 к.с. У версії SR5 вже встановлено більш потужний варіант цього двигуна, розвиваючи 270 к.с. Обидві версії оснащені механічною 6-ступінчастою трансмісією.

Оголошено комплектації та ціни на Toyota Tacoma 2024

Гібридна силова установка I-Force Max

Інші модифікації отримали гібридну силову установку I-Force Max, яка видає вражаючі 326 к.с. Це робить Tacoma 2024 найпотужнішим серійним пікапом, який коли-небудь випускався.

Цінова політика

Вартість нової Tacoma SR5 становить 37 695 доларів, TRD Prerunner – 39 595 доларів, TRD Sport – 40 895 доларів, TRD Off-Road – 43 295 доларів, а топової версії Limited коштує 53 595 доларів. Повний привід у базі доступний тільки у топових варіантах TRD Off-Road та Limited. Додаткова плата за повний привід складає 3200 доларів для комплектацій SR та SR5, та 2400 доларів для версії TRD Sport.

Оголошено комплектації та ціни на Toyota Tacoma 2024

Сучасні технології та безпека

Всі версії Tacoma 2024 оснащені комплексом систем безпеки Toyota Safety Sense 3.0, включаючи адаптивний круїз-контроль. Медіасистема з 8-дюймовим екраном тепер стандартна для базових версій, тоді як топові моделі отримали 14-дюймовий екран. Важливими додатками є цифрова панель приладів різного розміру та підтримка Apple CarPlay і Android Auto для всіх версій.

Перші поставки автомобілів на дилерські зали США заплановані на грудень.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше