Новий Volkswagen Golf буде дуже схожий на Passat: зміни в екстер’єрі та інтер’єрі

Екстер’єр: новий бампер та задні ліхтарі

Найновіший Volkswagen Golf 8, який перебуває на етапі тестування, отримав фейсліфт, про що свідчать свіжі фотографії. Фронтальна частина вражає новим бампером, схожим на той, що використовується у VW Passat. Хоча деякі деталі дизайну залишаються прихованими під чорно-білою стрічкою, фотографії розкривають загальний стиль оновленої моделі.

Новий Volkswagen Golf буде дуже схожий на Passat: зміни в екстер'єрі та інтер'єрі

Новий прототип також отримав задні ліхтарі з оновленою світлодіодною графікою, яка залишається прихованою під наклейками. Це додасть свіжий вигляд ззаду, відзначаючи модель серед конкурентів.

Інтер’єр: більший центральний екран

Щодо інтер’єру, він буде відрізнятися від поточної моделі. Спостереження за прототипом вказують на значний центральний сенсорний екран, що нагадує екрани електричних моделей ID. Цей екран вражає своєю величезною площею та тонкими рамками, що робить інтерфейс більш ергономічним та сучасним.

Новий Volkswagen Golf буде дуже схожий на Passat: зміни в екстер'єрі та інтер'єрі

Покращений ряд гібридних двигунів

Очікується, що Volkswagen внесе поліпшення в лінійку м’яких гібридних двигунів, представивши нові бензинові агрегати 1.0 eTSI і 1.5 eTSI, а також 2,0-літрові дизельні варіанти. Ці зміни роблять Golf 8 ще ефективнішим та екологічно безпечнішим автомобілем.

Новий Volkswagen Golf буде дуже схожий на Passat: зміни в екстер'єрі та інтер'єрі

Очікувана прем’єра

Оновлений Volkswagen Golf 8, згідно з інформацією, буде представлений наступного року, обіцяючи більше інновацій та вдосконалень для шанувальників цієї автомобільної легенди.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше