Новий Subaru Forester 2025 отримає двигуни від Toyota

Оновлення та гібридизація: зміни у моделі 2025 року

Недавно представлений Subaru Forester 2025 отримав не лише оновлений дизайн, але й новий технологічний напрямок завдяки співпраці з Toyota. Carscoops повідомляє, що гібридна версія з’явиться приблизно за рік, обладнана батареєю та електричними двигунами від Toyota, які будуть працювати в парі з оппозитним двигуном Subaru.

Новий Subaru Forester 2025 отримає двигуни від Toyota

Електричні моделі Subaru: співпраця з Toyota на долоні

Три наступні електричні моделі Subaru також будуть результатом співпраці з Toyota. Обидві компанії вже випустили кілька спільних автомобілів, підкреслюючи важливість партнерства для розвитку майбутніх технологій.

Новий Subaru Forester 2025 отримає двигуни від Toyota

Дебют на автошоу у Лос-Анджелесі: сучасний дизайн та технології

Прем’єра нового Subaru Forester 6 відбулася на автошоу у Лос-Анджелесі, де вразив оновленим стилем. Велика решітка спереду, прикрашена чорним глянсовим пластиком, та фари незвичайної форми на боках відображають сучасні тенденції дизайну. Задні ліхтарі з’єдналися тонкою горизонтальною смугою, завершуючи елегантний вигляд.

Новий Subaru Forester 2025 отримає двигуни від Toyota

Двигуни та повнопривідна трансмісія: традиційність у руху

Forester 2025 буде доступний у трьох різних модифікаціях з двигунами об’ємом 1,8 л, 2 л та 2,5 л. Усі варіанти обладнані повнопривідною трансмісією, що відзначає традиційність та високу прохідність.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше