Новий пікап Toyota Hilux отримав нову спецверсію

Японська автомобільна компанія Toyota представила новий варіант пікапа Toyota Hilux, отримавший ім’я Z «Revo ROCCO Edition». Ця модель вже доступна для попереднього замовлення в Японії, і початок продажів заплановано на травень 2024 року.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Новий пікап Toyota Hilux отримав нову спецверсію

  Спеціальна версія Toyota Hilux 2024 року вирізняється своїми яскравими 18-дюймовими алюмінієвими дисками із великими білими літерами на шинах, оригінальною радіаторною решіткою, а також новими крилами і бамперами. Крім того, автомобіль отримав підсвічування на задньому боці.

  Новий пікап Toyota Hilux отримав нову спецверсію

  На ринку версія “Revo ROCCO Editionбуде представлена в трьох кольорах, включаючи бронзовий металік. Двигун у цій спецверсії залишається таким самим, як у базовій версії пікапа.

  Ціна Тойота Hilux Z «Revo ROCCO Edition» в Японії становить 4 772 000 єн або 33 520 доларів за поточним обмінним курсом. Чи буде цей варіант доступний за межами Японії поки що невідомо.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше