Новий Mercedes-Benz EQG із чотирма моторами готується до дебюту

Mercedes-Benz EQG буде представлений перед Пекінським автосалоном 24 квітня, а його офіційна презентація відбудеться наступного дня.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Автомобіль зберігає свій впізнаваний дизайн і культові фари. Бічні та задні частини цього авто залишилися практично незмінними порівняно з бензиновою версією.

  Новий Mercedes-Benz EQG із чотирма моторами готується до дебюту

  Від Mercedes-Benz EQG майже повністю успадкував салон від бензинового Mercedes-Benz G-Class. Автомобіль оснащений двома екранами та спортивним кермом з обрізаною нижньою частиною.

  EQG отримає двигуни на всі чотири колеса, які забезпечать незалежний привід на всі чотири колеса. Представники Mercedes-Benz заявили, що новий автомобіль буде встановлено зі свіжо розробленою батареєю з кремнієвим анодом, що підвищить щільність енергії батареї на 20-40%.

  Раніше Mercedes-Benz продемонструвала функцію танкового оберту G-Turn, яка дозволяє автомобілю здійснювати повні оберти до 720 градусів, але водії також можуть використовувати цю функцію для поворотів на 90 градусів.

  На презентації будуть розкриті дані про потужність та інші характеристики нового автомобіля.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше