Новим переможцем конкурсу вантажівка року 2024 стала Volvo FH Electric (відео)

Історична перемога: FH Electric з кращою видачею

Volvo FH Electric став першим електричним вантажним автомобілем, який виграв престижний титул “Вантажівка року 2024” за всю 47-річну історію цього конкурсу. Збираючи 84 голоси, вантажівка перемогла в складній боротьбі з Mercedes-Benz eActros 300/400 та електричною вантажівкою Scania 45S.

Новим переможцем конкурсу вантажівка року 2024 стала Volvo FH Electric (відео)

Визнання ймовірностей: продуктивність та швидкість Volvo FH Electric

Судді високо оцінили продуктивність, плавність прискорення, тишу і відсутність вібрацій електричної силової установки Вольво. Вантажівка, яка базується на двох або трьох електродвигунах потужністю 330 кВт або 490 кВт, разом з передовою трансмісією I-Shift, визнана за свою ефективність та технологічність.

Ключові фактори успіху: конфігурації та модульні акумулятори

Volvo FH Electric вражає широким вибором конфігурацій осей для сідельних тягачів та бортових вантажівок. Наявність чотирьох варіантів кабіни і модульний ряд акумуляторних батарей від двох до шести забезпечують індивідуальний підхід до потреб клієнта.

Енергетичний перехід: успішні кроки в сучасному бізнес-середовищі

Роджер Альм, президент Вольво Trucks, виражає пишається тим, що FH Electric став свідком наростання енергетичного переходу навіть у складному бізнес-середовищі сьогодення.

Міжнародне визнання: нагорода інтернаціонального транспорту року

Журі International Truck of the Year (IToY), складене з 24 редакторів та журналістів, високо цінує інновації, комфорт, безпеку, керованість, енергоефективність та вплив на навколишнє середовище. Volvo FH Electric визнаний кращим у всіх аспектах, що призвело до його триумфальної перемоги в конкурсі.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше