Нові три седани лінійки BYD Han Honor Edition представлено на виставці

Компанія BYD, відома своїми інноваціями в автомобільній промисловості, представила свою останню розробку – флагманський седан BYD Han Honor Edition модельного року 2024. Автомобіль пропонується у трьох варіантах: повністю електричний Han EV, плагін-гібрид Han DM-i, і плагін-гібрид Han DM-p з повним приводом, кожен з яких втілює передові технології та інноваційні рішення.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Нові три седани лінійки BYD Han Honor Edition представлено на виставці

  Революційні зміни у BYD Han: автопілот та підвищена потужність зарядки

  Однією з ключових особливостей нової моделі є інтеграція автопілота DiPilot 100 ADAS в старшу комплектацію Han EV, а також підтримка зарядки з напругою 620 В, що збільшує пікову потужність зарядки з 120 до 155 кВт. Тепер Han EV може заряджатися від 30% до 80% всього за 25 хвилин, забезпечуючи ще більшу зручність та ефективність.

  Нові три седани лінійки BYD Han Honor Edition представлено на виставці

  Доступність та цінова політика: вигідна пропозиція від BYD

  Ціна на BYD Han EV Honor Edition стартує від 25 000 доларів, що на 14% нижче порівняно з попередньою версією, що робить його ще більш привабливим вибором для споживачів. BYD продемонструвала свою амбіційність, прискоривши цикл випуску нових моделей: версія 2024 року була представлена вже у лютому, на кілька місяців раніше порівняно з попередньою моделлю 2023 року, випущеною в травні.

  Нові три седани лінійки BYD Han Honor Edition представлено на виставці

  Вражаюча продуктивність і технологічність: габарити та сила Han EV Honor Edition

  Han EV Honor Edition імпонує своїми габаритами та динамічними характеристиками. Старша версія оснащена двома електромоторами загальною потужністю 380 кВт (510 к.с.) та максимальним крутним моментом 700 Нм, забезпечуючи виняткову динаміку та комфорт водіння. Автомобіль включає в себе численні датчики та камери для забезпечення максимальної безпеки та контролю.

  Нові три седани лінійки BYD Han Honor Edition представлено на виставці

  Плагін-гібридні варіанти Han: переваги та цінові пропозиції

  Плагін-гібридна версія Han DM-i Honor Edition пропонується за ціною 23 600 доларів, що на 11% нижче порівняно з попередньою моделлю, випущеною за 26 400 доларів. Ця економія робить нову модель особливо привабливою, з огляду на її вдосконалені характеристики та додаткові функції. Електродвигун, залежно від комплектації, має потужність 145 кВт (195 к.с.) або 162 кВт (217 к.с.), працюючи в парі з 1,5-літровим двигуном внутрішнього згоряння, що забезпечує максимальну потужність 102 кВт (137 к.с.).

  Новаторство у кожній деталі: третя гібридна версія Han

  Третя версія – повнопривідний плагін-гібрид Han DM-p Honor Edition – пропонується за ціну від 36 100 доларів, що на 4200 доларів менше, ніж у попередньої версії. Цей автомобіль вражає своїми технічними характеристиками, маючи загальну потужність 360 кВт (496 к.с.) і піковий крутний момент 675 Нм, що забезпечує виняткові динамічні властивості та ефективність.

  Передові технології та вишуканий дизайн: чіп Horizon Journey 5

  Усі версії BYD Han Honor Edition оснащені найсучаснішими технологіями, включаючи чип Horizon Journey 5 з обчислювальною потужністю 128 TOPS, що забезпечує високий рівень автономності та безпеки. Автомобіль включає в себе радари 5-міліметрового діапазону, 12 ультразвукових радарів і 11 камер, які сприяють бездоганному зоровому огляду навколишнього середовища та підвищують безпеку водіння.

  Висновок: BYD Han Honor Edition задає нові стандарти

  BYD Han Honor Edition є справжнім втіленням інновацій та передових технологій, пропонуючи водіям не лише вишуканий дизайн і комфорт, а й вражаючі технічні характеристики та екологічну чистоту.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше