Нові правила та штрафи для українців: що зміниться в 2024 році

Обов’язкова реєстрація автомобілів: початок змін З 1 Січня 2024 року

Починаючи з 1 січня 2024 року, українські громадяни, які перебувають або планують відвідати Чеську Республіку, повинні бути уважні до нових правил, пов’язаних із реєстрацією транспортних засобів. Ці заходи спрямовані на контроль за наявністю українських автомобілів на території Чехії та стануть чинними з початку наступного року.

Нові правила та штрафи для українців: що зміниться з 2024 року

Термінова реєстрація до кінця 2023 року: важливий крайній термін

Громадяни України, які перебувають в Чехії, повинні здійснити реєстрацію своїх транспортних засобів до кінця грудня 2023 року. Згідно зі змінами, за керування незареєстрованими автомобілями після 1 січня 2024 року передбачено штраф у розмірі 30 000 чеських крон.

Безкоштовна реєстрація зараз: поспішайте забезпечити своє авто

На сьогодні реєстрація автомобілів є безкоштовною і проводиться в муніципалітетах, які мають транспортний реєстр. Українцям рекомендується поспішати, щоб забезпечити реєстрацію своїх транспортних засобів до вказаного терміну.

Реєстрація для відвідувачів: важливі деталі для тимчасового захисту

Ті, хто планує відвідати Чехію та отримати тимчасовий захист, повинні звернути увагу, що реєстрацію своїх українських транспортних засобів слід провести протягом 7 днів після отримання візи тимчасового захисту. Невиконання цієї вимоги може призвести до штрафів та негативних наслідків для водіїв.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше