Нові інновації у Детройті: створено дорогу з зарядкою електромобілів на ходу

Спільний проєкт для зручності користувачів електромобілів

Місцева влада, Департамент транспорту Мічигану та компанія Electreon об’єднали зусилля для встановлення першої бездротової зарядної станції під дорогою в районі Корктаун у Детройті. Це інноваційне рішення дозволяє заряджати електромобілі, які обладнані приймачами Electreon, під час руху над дорогою.

Перший крок до майбутнього електротранспорту

Цей проєкт є пілотним і спрямований на випробування та удосконалення технології бездротової зарядки для підвищення зручності користувачів електромобілів. Котушки зарядки, розташовані під поверхнею дороги, відображають сучасні тенденції в розвитку інфраструктури для електротранспорту.

Нові інновації у Детройті: створено дорогу з зарядкою електромобілів на ходу

Ширший обсяг зарядних можливостей

Поза дорожньою зарядкою Electreon встановив статичні зарядні станції поруч із Центральним вокзалом Мічигану, що дозволяє заряджати транспортні засоби під час стоянки. У 2024 році також заплановано реконструкцію Мічиган-авеню та розширення мережі зарядних станцій для подальшого зручного використання електротранспорту.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше