Нові горизонти: партнерство Volvo Buses і Sunsundegui

Зміст

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Підписана партнерська угода

  Цього осені компанія Volvo Buses і іспанський виробник автобусів Sunsundegui оголосили про укладення партнерської угоди. Згідно з угодою, починаючи з 2024 року, кузови для туристичних моделей автобусів Volvo 9700 і 9900 будуть вироблятися під ліцензією іспанської компанії.

  Volvo Buses і Sunsundegui

  Широкі горизонти співпраці

  Це вже не перше партнерство для Вольво Buses, яка недавно уклала угоду із єгипетським виробником MCV. Ця угода передбачає виготовлення кузовів для міських та міжміських автобусів, включаючи ті, які призначені для європейського ринку.

  Очікувані інновації

  Перші результати співпраці з Sunsundegui обіцяють з’явитися на ринку в 2025 році. Обидві компанії, Sunsundegui та MCV, раніше успішно виготовляли різні автобуси на шасі Volvo.

  Традиції і інновації

  Щодо двоповерхових лайнерів Volvo 9900 DD, їхні кузови продовжать виготовлятися на фінському підприємстві Carrus Delta Oy. Водночас, шасі для всіх автобусів компанія Вольво Buses буде виробляти на своїх шведських заводах у містах Буросі та Уддеваллі.

  Більше новин на нашому каналі Телеграм

  Підпишіться на нас в Google NEWS

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше