Nissan уклав угоду із Великою Британією для виробництва електричних Juke та Qashqai

Збереження тисяч робочих місць: угода із урядом Великої Британії

Nissan, провідний виробник автомобілів, повідомив про досягнення згоди з урядом Великої Британії після місяців переговорів. Ця угода дозволить зберегти тисячі робочих місць на заводі компанії Сандерленді, який виробляє два бензинових кросовера та електричний Nissan Leaf.

Nissan уклав угоду із Великою Британією для виробництва електричних Juke та Qashqai

Державне Фінансування та Інвестиції: Підтримка уряду та зобов’язання компанії

За даними видання Autocar, у переговорах взяли участь прем’єр-міністр Ріші Сунак та канцлер казначейства Джеремі Хант. Nissan отримає “значне” державне фінансування, при цьому компанія власними коштами планує інвестувати понад 1 мільярд фунтів стерлінгів ($1,25 млрд) в цей проєкт.

Розширення виробництва акумуляторів: завод у сандерленді

Наразі Nissan будує завод для виробництва акумуляторів в Сандерленді з потужністю до 35 ГВт.год на рік, що становить третину відповідної потужності, яка буде необхідна Великій Британії до 2030 року.

Електрифікація та перехід до електромобілів: плани Nissan в Європі

Недавно Nissan оголосив про плани випускати електромобілі тільки в Європі, припинивши продажі автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння до 2030 року. Запуск електричних версій моделей Qashqai та Juke поки не названо, в той час як бензинові версії вже представлені на ринку.

Успіх Qashqai у Великій Британії: лідерство у продажах

У 2022 році Qashqai став найбільш продаваним автомобілем у Великій Британії, здійснивши майже 43 000 продажів, що складає 20% від усіх автомобілів, виготовлених на місцевому заводі компанії з моменту його запуску у 2007 році.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше