Наступник BMW 1 Series: огляд технічних та дизайнерських деталей

Рання стадія розробки та дизайн

BMW готується до випуску наступника своєї компактної моделі 1 Series, яка залишиться однією з найдоступніших у лінійці баварського бренду. Інформація про технічні особливості та дизайн новинки вже з’явилася на ресурсі Carscoops.

Дизайн за основу та концепт Neue Klasse

Хоча офіційного підтвердження того, чи буде серійна модель схожа на концепційні зображення, немає, але вони використали концепт BMW Vision Neue Klasse як основу, що демонструє стилістичне напрямок майбутніх моделей компанії.

BMW 1 Series

Оновлення BMW F40 та перехід до компактного електромобіля

Очікується, що модель BMW F40 буде оновлена перед дебютом наступника. Оригінальна модель 1 Series була представлена у 2019 році, і настав час для її модернізації. Проте, її наступник стане компактним електромобілем, який займе своє місце в лінійці як початкова пропозиція.

Можливі технічні характеристики BMW i1

Імовірною назвою нового електромобіля є BMW i1, а його можливості включають в себе використання нової платформи Neue Klasse. Ця архітектура дозволяє варіації приводу: задній, передній або повний. У спортивному виконанні від підрозділу M, новий BMW i1 може отримати два електромотори у повнопривідній конфігурації.

Експерименти з водневою технологією

Не виключається також використання водневої силової установки, що вказує на активну роботу компанії в цьому напрямі, включаючи співпрацю з Toyota.

По темі: Chery Luxeed S7: новий люксовий електроседан від китайського автовиробника

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше