Наступне покоління електричних BMW отримає технологію двонаправленої зарядки

Плани BMW на 2025 рік передбачають випуск моделей Neue Klasse, які не лише зможуть отримувати електроенергію з мережі, але й передавати її назад.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Своїм останнім дизайном – седаном BMW Vision Neue Klasse і кросовером BMW Vision Neue Klasse X – BMW Group відображає, як виглядатимуть основні автомобілі марки БМВ наступного покоління. Ці моделі пропонують ряд технологічних нововведень, які демонструють передовість компанії.

  Разом із світовою прем’єрою BMW Vision Neue Klasse X, BMW також анонсує нововведення, яке збирається ввести в серійне виробництво: двонаправлену зарядку. Ця технологія дозволяє використовувати високовольтну батарею електричного автомобіля як накопичувач енергії та повертати накопичену електроенергію в будинкову мережу або загальну електромережу.

  Функції “Автомобіль – Дім”, “Автомобіль – Мережа” і “Автомобіль – Навантаження” стануть доступними клієнтам БМВ вперше.

  Наступне покоління електричних BMW отримає технологію двонаправленої зарядки

  “Клієнти зможуть контролювати потік енергії так, що зарядка будинку буде можлива навіть у автономному режимі. І, звісно, вони зможуть знизити витрати на зарядку, передаючи накопичену в BMW електроенергію назад у електромережу”, – зазначив Франк Вебер, член правління БМВ AG, відповідальний за розвиток.

  БМВ планує впровадити двонаправлену зарядку поетапно, починаючи з системи Vehicle to Home (“Автомобіль – Дім”). Потім буде введена система Vehicle to Grid (“Автомобіль – Мережа”), яка дозволить власнику автомобіля повертати накопичену енергію в мережу, але лише у країнах, де це дозволено законодавством. Vehicle to Load (“Автомобіль – Навантаження”) дозволить підключати до автомобіля зовнішнє електрообладнання. Цікаво, що компанія не згадала про технологію Vehicle to Vehicle (“Автомобіль – Автомобіль”) для передачі енергії іншому автомобілю Neue Klasse.

  Кросовер БМВ iX3 планується на 2025 рік, а седан i3 – на 2026-й. Після запуску iX3 і i3 БМВ планує випустити ще щонайменше чотири моделі на тій же спеціалізованій платформі для електромобілів до 2028 року.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше